AKTUALITY

Modul e-shop

Systém WPublisher byl rozšířen o nový modul internetového obchodu. Bližší informace získáte na e-mailu podpora@wpublisher.cz.

 

Demo verzi e-shopu si můžete prohlédnout na adrese http://firmy.wpublisher.cz/eshop/

VIDEONÁPOVĚDA

PODPORUJEME

DĚTSKÁ TISKOVÁ AGENTURA
JUNIOR MEDIA
řetěz lásky k dětem
UNIE NESLYŠÍCÍCH BRNO

 

Co je WPublisher?

 

Publikační systémy a systémy pro správu obsahu zaznamenávají v poslední době čím dál tím větší oblibu při realizaci internetových a intranetových aplikací.

  • CMS  - systém WPublisher umožňuje publikování na Internetu bez znalosti programátorských prostředků a bez nutnosti učit se složité ovládání. Postačí, když umíte pracovat s prohlížečem webových stránek (např.MS Explorer,  Mozila, Netscape Navigator).
  • Přístupová práva - administrátor  také může definovat rozsah přístupových práv. Některým autorům může povolit publikovat přímo na web, u některých tuto možnost omezí. Příspěvek tak bude moci projít redakční korekturou a bude publikován až po ní.
  • Interaktivita - z hlediska interaktivity je důležitá možnost získávat statistiky a různé přehledy (např.nejčtenějších článků či autorů). Systém dále nabízí řazení článků do kategorií a tvorbu odkazů na články s podobným obsahem. WPublisher umožňuje vytváření a vyhodnocování anket, automatické zasílání e-mailů s nabídkou informací, které si čtenář objednal.
  • Dostupnost - systém WPublisher nabízí ve své cenové kategorii bezkonkurenční funkčnost a ovládání srovnatelné se systémy několikanásobně dražšími.
  • Modularita - důležitou vlastností systému je jeho modularita, kdy si každý může vybrat potřebné funkce své webové prezentace.K dispozici je množství funkcí ve formě doplňujících modulů jež jsou koncipovány tak, aby systém WPublisher měl široké spektrum využití pro firemní nebo osobní prezentace, pro internetové redakce, pro školy, úřady, sportovní kluby a jiné.
  • Rozšiřitelnost - v případě specifických požadavků jsme schopni rozšířit systém o takovéto funkce a upravit systém WPublisher na míru.
  • Podpora zákazníků - servis a podpora uživatele jsou prováděny pracovníky provozní podpory.
  • Názornost - k lepšímu uživatelskému komfortu je vytvořena sada ukázkových video sekvencí ve kterých je nasnímána krok po kroku práce a ovládání nejdůležitějších funkcí sytému a jejich využití.
 
Již žádné nešťastné náhody
Se systémem WPublisher se stává velmi obtížné umístit na www stránky nějaký nepatřičný obsah. Jakákoliv aktualizace nebo nový obsah, musí před jejich zveřejněním projít jedním či více předdefinovanými kroky korektury provedené zodpovědnými osobami. Tento výsledný proces kontroly zaručuje maximální ochranu před nechtěnými chybami zveřejněnými na Vašich stránkách či v dokumentech zaslaných zaregistrovaným odběratelům, nebo Vašim obchodním partnerům.

Participace úkolů
Mnoho internetových prezentací je spravováno týmem lidí rozděleným do různých kanceláří, společností, zemí a upozornění účastníka na určený úkol se stalo komplikovanějším, než jen zavoláním do druhého rohu místnosti. WPublisher může upozornit danou osobu jak e-mailem tak i SMS zprávou. Protože je systém přístupný přes rozhraní www prohlížeče, mohou být Vaše internetové stránky spravovány z jakéhokoliv počítače na celém světě s on-line přístupem. A díky aplikovanému bezpečnostnímu modelu si můžete být jisti, že pouze autorizovaní lidé, mohou vykonávat autorizované úkoly.

Pokrok v aktualizaci
Můžete specifikovat datum a čas zobrazení obsahu stejně tak, jako čas jeho stažení a archivování. V případě přesunutí, nebo archivování dat systém zabezpečí strukturální konzistenci zbývajícího obsahu, bez zanechávání slepých odkazů.

Držte krok s trhem
Pokud máte systém WPublisher, získáváte tak obrovskou výhodu v čase, ve kterém můžete reagovat na potřeby trhu a jeho porozumění. Můžete psát, editovat a publikovat aktualizace v řádech minut, bez trápení se z nedostatku webmasterů. Nebo například, rozhodli jste se v Pondělí, že vizuální vzhled Vaší internetové prezentace již neodpovídá Vašim požadavkům,či nereflektuje potřeby trhu a ve středu máte již implementován design nový. Proč? Protože systém WPublisher udržuje strukturu stránek, obsah a grafický design v oddělených vrstvách

Zredukujte náklady na údržbu
Automatizací tvorby Vašich stránek se sníží podstatná část prostředků vynaložených na jejich údržbu. Se systémem WPublisher je nejenom snadná aktualizace, ale i tvorba a správa marketingových prvků jako jsou např. ankety, automatické rozesílání e-mailů registrovaným odběratelům, vše je tvořeno a spravováno snadno a přehledně, což šetří čas a snižuje náklady.

Informovat o zasedáních akcích, jež se konají ve městě, nebo nabízet občanům kontaktování úřadu prostřednictvím internetu - to vše je s využitím WPublisheru možné. Každé město nebo obec si může rozkategorizovat zobrazované informace podle jejich zaměření. V časové posloupnosti si pak každý návštěvník může vyhledat potřebné informace a odbourá tím návštěvu úřadu, která obírá o drahocenný čas nejen jeho, ale i Vaše pracovníky.

Archivování všech informací a možnost občanů vyjádřit se k nastolené problematice je velice důležité. A neméně důležité je, že každá sekce úřadu může vydávat a spravovat vložené informace samostatně, ale ve výsledku (z pohledu návštěvníka) se jeví jako celek. Snížení nákladů na vydávání informací prostřednictvím WPublisheru zaručuje jeho jednoduché a intuitivní ovládání, na které není potřebný žádný školený specialista a zvládne jej i řadový zaměstnanec úřadu.

Samozřejmostí je vlastní volba barev, umístění kategorií a podobně.V nějakém textovém editoru pak napíšete zprávu, zkopírujete ji a vložíte do publikačního systému, nebo vložíte pomocí kliknutí jednoho tlačítka již předem připravený textový soubor přímo z disku Vašeho počítače, doplníte název článku a krátkou úvodní informaci o obsahu příspěvku. Připojit k němu můžete fotografii, graf, kresbu nebo obrázek. Uživatelům je zde k dispozici i editor textu sloužící k snadnému formátování a úprav textů.
Administrátor také může definovat rozsah přístupových práv. Některým autorům může povolit publikovat přímo na web, u některých tuto možnost omezí. Příspěvek tak bude moci projít redakční korekturou a bude publikován až po ní.

Systém WPublisher nabízí ve své cenové kategorii bezkonkurenční funkčnost a ovládání srovnatelné se systémy několikanásobně dražšími.

K dispozici je množství funkcí ve formě doplňujících modulů jež jsou koncipovány tak, aby systém WPublisher měl široké spektrum využití, nejenom pro internetové redakce, ale i pro firemní či osobní prezentace, pro školy, úřady, sportovní kluby a jiné.

Publikační systém WPublisher je i nadále vyvíjen a doplňován o funkce dle požadavků zákazníků a podle aktuálních požadavků na webové prezentace a aktuálních trendů v oblasti správy webových prezentací.
Poslední aktualizace 19.12.2014 14:33:33 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.